Bertel O. Steen Outlet Oslo
Peugeot 3008
GT HYBRID4 300HK MEMORY/ACC/KEYLESS/CARPLAY/KAMERA
Bertel O. Steen Outlet Oslo
Adresse: Kakkelovnskroken 1, 954 Oslo
Totalpris
259 900kr- Rente: 6.75%
- Effektiv rente: 8.01%
- Kredittkostnad: 63 834 kr
- Kredittkjøpspris: 323 734 kr
- Om bilen
- Tekniske data
- Utstyr
Lekker Peugeot 3008 GT Hybrid! I denne bilen har du god plass til hele familien og alt dere måtte trenge av utstyr i hverdagen. Bilen ble kåret til Car of the Year 2017 i Genève. Dommerpanelet roste bilen for sin stil, yteevne og ikke minst interiøret. I Peugeot 3008 SUV sitter du høyt i komfortable seter og har dermed god sikt over omgivelsene rundt bilen, bilen føles romslig ut på innsiden og det nydelige interiøret er med på å skape en herlig atmosfære!
Denne bilen selges med en teknisk tilstandsrapport.
Vi står til din tjeneste når det passer deg - Ta kontakt med Thomas eller Seksan.
Kontakt oss på +47 222 93 000 (SMS ER IKKE MULIG PÅ DETTE NUMMERET)
Eller trykk på send melding øverst i finn annonsen for en uformell henvendelse.
Våre åpningstider:
Mandag, tirsdag, onsdag og fredag: 09:00 - 17:00
Torsdag: 09:00 - 19:00
Lørdag: 10:00 - 15:00
Søndag: Stengt
Følgende servicer er utført:
09.03.2021 / 19.346km
14.03.2022 / 43.091km
07.03.2023 / 56.700km
16.01.2024 / 64.058km
04.12.2024 / 77.218km
Neste EU-Kontroll er 24.03.2026!
Utstyrt med blant annet:
GT
Delskinn/Alcantara
Adaptive Cruise Control (ACC)
Elektronisk justerbart sete m/minnefunksjon
Automatisk klimaanlegg med flere soner
ISOFIX barnesetefester x3
Ryggekamera
Fjernlysassistent
Blindsoneassistent
Lane Assist Filholder
Dynamisk Filholder “PILOT”
Trafikkskiltgjenkjenning
Parkeringsassistent
Hill Descent Control / Bakkeassistent
Mørktonede ruter
Sort taktrekk
Keyless (Nøkkelløs bil)
F1 Girhendler
Navigasjonssystem
DAB+ Digital Radio
Apple Carplay / Android Auto
Informasjon om Outlet-konsept:
Denne bilen selges med en teknisk tilstandsrapport. Denne gir deg som kunde et overblikk over bilens tekniske tilstand på salgstidspunktet, den viser ikke anmerkninger på kosmetiske avvik. Tilstandsrapportene våre er synlig på bilene i butikk og kan sendes til deg som kunde ved forespørsel.
Outlet-bilene har ofte større behov for vedlikehold og reparasjoner enn en ordinær bruktbil. Dette kan skyldes ulike forhold som tidligere bruk, alder og kilometerstand. Vi anbefaler kunde å sette seg inn i bilens vedlikeholdsprogram i henhold til fabrikantens spesifikasjoner.
Bilene i vår Outlet avdeling selges ikke usett. Vi oppfordrer til å teste bilens funksjoner under prøvekjøring, samt gjennomføre en visuell kontroll før kjøp.
Til tross for at bilene leveres med teknisk tilstandsrapport, må kjøper være forberedt på at det kan påløpe merkostnader til reparasjon/vedlikehold, og at uforutsette feil og mangler kan oppstå kort tid etter kjøpet.
Bilene hos vår Outlet er priset fordelaktig sammenlignet med tilsvarende modeller i markedet – nettopp fordi de er vurdert etter sin faktiske tilstand.
Biler solgt fra Outlet selges med alminnelig reklamasjonsrett, men uten garanti. Påkost og eventuelle reparasjoner må påregnes uten at dette dekkes av Bertel O. Steen AS.
Viktig informasjon
Telenor og Telia har besluttet å stenge 2G-nettet i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester som for eksempel nød anrop (SOS og eCall), infotainment system, app-styring og andre tilkoblede funksjoner. Merk at dette utelukkende gjelder kjøretøy med 2G-modem installert.
Hvis du ønsker mer informasjon er du alltid velkommen til å ta kontakt med oss. Du kan lese mer og se hvilke modeller som påvirkes på
https://www.bos.no/aktuelt/viktig-informasjon-om-nedleggelse-av-2g-nettet
HVEM ER VI
Bertel O. Steen selger over 15 000 brukte biler i året og er en av Norges største merkeforhandlere. Vi er autorisert merkeforhandler på Mercedes, Peugeot, KIA, Citroen, DS, Smart og Opel.
Ønsker du finansiering eller bilforsikring?
Du kan velge å finansiere hele kjøpesummen eller deler av denne. Vi tilbyr lån fra 0 kr i egenkapital og inntil 10 års nedbetaling. Vi ordner alt det praktiske for deg.
Alle biler må ha forsikring og vi er behjelpelig med å ordne det praktiske for deg.
Har du en bil du ønsker vi skal ta i innbytte?
Vi tar gjerne din bil i innbytte. Det er flere fordeler med å levere bilen i innbytte mot å selge selv: Du får raskt oppgjør, du har ikke reklamasjonsansvar, vi håndterer omregistrering og avregistrering. Har du restlån på bilen er vi behjelpelige med det praktiske rundt innløsning av restlånet.
Hengerfeste, skiboks eller takstativ
Hvis du trenger ekstrautstyr, kan vi ordne dette til en konkurransedyktig pris. Da mottar du bilen ferdig montert med det utstyret du ønsker deg.
Annonsen kan være mangelfull, for komplett utstyrsliste ta kontakt med forhandler.
Velkommen til en hyggelig handel her hos Bertel O. Steen
Bertel O. Steen Outlet Oslo AS Org nr 984 993 226
Det er den gode følelsen som skal gjelde når du kjøper bruktbil – ikke usikkerhet rundt brukshistorien, tidligere eierskap og identitet. Et trygt bruktbilkjøp hos Bertel O. Steen betyr trygghet for deg som er bilens nye eier.
Vi tar alle typer person- og varebiler i innbytte, dvs. vi kjøper din brukte bil. Du slipper å stå for annonsering og salg selv. Og kjøper du bil av oss, garanterer vi deg innbytte neste gang, du kjøper bil fra Bertel O. Steen.
Om du finner ut at bilen ikke var riktig for deg kan du bytte til en annen innen 30 dager. Du kan bytte bil i samme prisklasse eller dyrere. Omkostninger ved finans, pant og andre kostnader ikke knyttet til bilen, dekkes av kunde ved bytte av bil. Gjelder kun biler fra forhandlers lager.
Alle Bertel O. Steens merker har minimum fem års nybilgaranti, som følger bilen til neste eier. Vår garanti kommer i tillegg til kjøpsloven. Eldre biler har kortere garanti avhengig av alder og kilometerstand.
Bertel O. Steen skreddersyr en finans- og forsikringsløsning som passer ditt behov. Våre forsikringer er spesialtilpasset bilmodellen du kjøper, og ivaretar deg når du trenger dette som mest igjennom våres samarbeidspartnere på finans og forsikring.
Våre biler leveres med fullstendig servicehistorikk. Da slipper du ubehagelige overraskelser. Bertel O. Steen har oversikten over alle reparasjoner utført på våre autoriserte merkeverksteder.